Seferihisar Emlak

Seferihisar altyapısında yetişen Özcan Kocaman, Galatasaray’ın deneme antrenmanlarına davet edildi.

Seferihisar Spor’un 2001 doğumlu genç yeteneği Özcan, Galatasaray’ın gözünden kaçmadı. Seferihisar Belediyesi’ne bağlı Seferihisar Spor Futbol Takımı’nda küçük yaşta futbola başlayan Özcan’ın uzman antrenör ve eğitmenleriyle birlikte büyük bir gelişme sağladı. İzmir futbol camiasının da yakın takibinde olan Özcan, bu yıl Akarca Spor Plajı U15 turnuvasına katılan Galatasaray’ın antrenörleri tarafından çok beğenildi.

Galatasaray’ın, yaptığı teklife evet diyen Seferihisar Spor yönetimi Özcan’ı İstanbul’a gönderdi. Özcan 10 gün boyunca deneme idmanlarına katılacak. Bu idmanların sonunda Özcan’ın Galatasaray’la sözleşme imzalaması bekleniyor.

Özcan’ın gidişiyle ilgili konuşan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer; “Özcan kardeşimiz küçük yaşlarda kulübümüz bünyesinde futbola başladı. Zaten hocaları sürekli yetenekli bir arkadaşımız olduğunu ve önünün açık olduğunu söylüyorlardı. Galatasaray gibi bir kulüple yolunun kesişmesi bizi çok mutlu etti. Bu bizim altyapı konusunda ne kadar yol kat ettiğimizin göstergesi ve ilk adımı. Özcan’a başarılar diliyorum. Umuyorum önce Galatasaray’da sonra Milli Takım’da, bizi onurlandıracak. Özcan’ın yetişmesine katkı koyan tüm hocalarımıza ve ailesine çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.