fbpx

Sığacık işletmecileri, derneklerini kurdu

Sığacık işletmecileri, derneklerini kurdu
Yayınlanma tarihi : 10 Şubat 2015 2:41 - Güncellenme tarihi : 29 Eylül 2016 9:18

Sığacık turizmcileri arasında güç birliği oluşturmak ve dayanışmayı sağlamak amacıyla ikinci kez bir araya gelen işletme sahipleri, Sığacık Turizm İşletmecilerini Koruma ve Geliştirme Derneği adı altında örgütlenme kararı aldı. Akarca’daki Tahsin Ar Tesisileri’nde bir araya gelen işletmeciler, Sığacık turizminin bilinçli bir şekilde geliştirilmesi, mesleki ve çevresi sorunların daha kısa sürede çözümlenmesi amacıyla birleşmenin gereğine vurgu yaptı.

YÖNETİM OLUŞTURULDU

Toplantıda gizli oy, açık tasnif sisitemiyle yapılan oylamalar sonucunda Burç Restoran işletmecisi Sadık Özdemir başkanlığa, Palmiye Restoran işletmecisi Hüseyin Ercan başkan yardımcılığına, Ar Tesisleri İşletmecisi Mustafa Ar mali işler ve yazı işleri sorumluluğuna getirilirken yedi kişilik yönetim kurulu da oluşturuldu.

Sığacık Turizm İşletmecilerini Koruma ve Geliştirme Deneği aidatı aylık 25, yıllık 300 lira olarak belirlendi. Dernek üyeleri on gün içinde hazırlanacak tüzük üzerinde fikir alış verişinde bulunmak üzere 24 Şubat’ta yeniden toplanma kararı aldı.

YENİ HABER ve seferihisar.com’dan Mustafa Karabulut, Tahsin Danışman ve Tevfik Tortamış’ın da hazır bulunduğu toplantı, AR tesisileri İşletmecisi Mustafa Ar’ın ikramları ile son buldu.

TOPLANTIYA KATILANLAR

Mavisu Cafe-Bar : Ercan Ergün

Dağ Restoran : Kemal Salman

MİLOS : Levent Özcan

Burç Restoran : Sadık Özdemir

Liman Restoran : Nevzat Güldoğan

Ar Tesisileri : Mustafa Ar

Pier One : Mehmet Ersay

Urcan Restoran : Özgür Oktay

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)