fbpx

Soyer, İzmir Kent Konseyinin konuğu oldu

Soyer, İzmir Kent Konseyinin konuğu oldu
Yayınlanma tarihi : 11 Haziran 2014 12:13 - Güncellenme tarihi : 03 Eylül 2015 12:14

İzmir Kent Konseyi yerel yönetimlerle Buluşuyor söyleyişinin ilk konuğu Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer oldu.

Önceki gün Tarihi Havagazı Fabrikası’nda gerçekleşen söyleşi İzmir Kent Konseyi Başkanı Güman Kızıltan, İzmir Kent Konseyi Gençlik ve Engelli Merkezi üyeleri katıldı.

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Seferihisar’da yaptıkları çalışmalardan örnek vererek, gelen soruları cevapladı. Başkan Soyer, Kent Konseyi üyelerinin Seferihisar’ın dikkat çeken ve basında geniş yer alan projeleri olan güneş enerjisinden elektrik üretme, Sığacık Kaleiçi Pazarı, Sakin Şehir, engelliler için yapılan çalışmalar konularında gelen soruları detaylı olarak cevapladı.

Yaklaşık iki saat süren keyifli sohbetin sonunda İzmir Kent Konseyi Başkanı Güman Kızıltan, Kent Konseyleri olarak, İzmir’de söyleşi programlarını başlattıklarını ve ilk olarak Seferihisar’da, İzmir’de ve Türkiye’de yaptıklarıyla çok ses getiren Seferihisar  Belediye Başkanı Tunç Soyer’i davet ettiklerini söyledi. Kızıltan, bundan böyle düzenli olarak Belediye Başkanlarıyla bulaşacaklarını belirtti. Kızıltan katılımı nedeniyle Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’e plaket takdim etti.
Kaynak:

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)