Seferihisar Emlak

Yaz döneminde genel müdürlüğe atanan Fatih Dağistanlıoğlu kısa sürede önemli hizmetlere imza attı.
Tel Örgüleri Kaldırdık
Teos Marina Genel Müdürü Fatih M. Dağıstanlıoğlu, halkın marina alanından daha çok faydalanması için tel örgüleri kaldırdık, marina etrafında ki tel örgüleri kaldırmak ilk işimiz oldu, çünkü bu teller anlamsızdı. Örgüleri tekne güvenliğine yetecek seviyesine çektik. Diğer alanları halkın kullanımına açtık” dedi.küçük2
Müdür Dağıstanlıoğlu: Sığacık Halkına Bir Banka Armağan Edeceğiz , Marina Halkla Bütünleşiyor.
Marinaya ünlü markaları çekmeye çalıştığını söyleyen Dağıstanlıoğlu;“Girişimlerimiz sürüyor. Bir tekneci marinada aradığıher şeyi bulabilmeli, öyle bir perspektifle çalışıyoruz. Ünlü markalar sadece tekne sahiplerine değil, bölge halkına ve turistlere de hizmet verecektir. Bu faaliyetimiz burayı cazibe merkezi yapacaktır.
En önemli girişimimiz Sığacık’a bir bankanın getirilmesidir. Bunun girişimlerine başladık. Bunu mutlaka sonuçlandırmak istiyoruz. Sığacık halkına bir banka armağan edeceğiz” dedi.
Yelken Okulu Açacağız.
Gençlerin ve çocukların denizi sevmelerini sağlamak için bir yelken okulu açacağız diyen Fatih M. Dağıstanlıoğlu; sözlerini şöyle sürdürdü: “6-16 yaş arası çocuk ve gençler için bir yelken okulunu en kısa sürede açacağız. Amacımız denizi çocuklara ve gençlere sevdirmektir.Sanatı ve sanatçıları destekliyoruz, bu nedenle sanatçılara marina alanından Seferihisar Belediyesi ile işbirliği ile üçyüz metrekarelik bir alan verdik. Aynı zamanda açık alanlarımızı sergi alanı olarak kullanabilecek. Her zaman sanatı ve sanatçılarımızı destekleyeceğiz, bu konuda gelecekte önemli gördüğümüz her faydalı girişimin yanında olacağız.  Samos Sığacık Seferlerini Önemsiyoruz. Bu seferler ilçemize ve bölgemize çok fayda sağlayacaktır. Bu seferleri önemsiyoruz. İki ülke arasında kardeşlik duygularını yeşertecek ve ekonomiye katkı sağlayacaktır”

Besim Altunöz

Son Güncelleme : 20 Haziran 2018 10:53