Seferihisar Emlak

Türkiye’yi yasa boğan İstanbul’daki hain terör saldırısına siyaset ve iş dünyasından lanet yağdı.

Türkiye’nin dört bir yanındaki sanayi kuruluşları, meslek odaları, ihracatçılar ve birlikler terörün, demokrasi, hukuk, barış ve özgürlük ortamını hedef aldığına işaret etti. İş dünyası temsilcileri, “Devletimizin bu acılara sebep olanlardan hesap soracağına inancımız tamdır. Bu hain saldırılara karşı milli birlik içinde karşı durduğumuz sürece terör asla hedefine ulaşamayacaktır. Terör, birlikte aydınlık yarınlara yürüme kararlılığımızı değiştiremeyecektir” mesajını verdi.

TÜM TÜRKİYE’DE TERÖRE LANET YAĞDI
İstanbul’daki hain terör saldırısına karşı tüm yurtta tepki yürüyüşleri düzenlendi. Eminönü’nde, İstanbul Ticaret Odası önünde toplanan yüzbinlerce kişi, saldırıların gerçekleştiği Beşiktaş’a kadar yürüdü.

Biz de Seferihisar Yeni Haber Gazetesi olarak hepimizi hedef alan bu menfur saldırıyı lanetliyoruz. Millet olarak, sanatçısıyla, sporcusuyla, esnafıyla, siyasetçisiyle, işçisiyle, öğrencisiyle hep birlikte polisimizin destekçisiyiz. Bizim huzurumuz, güvenliğimiz ve geleceğimiz için canını feda etmekten kaçınmayan Polisimizin her zaman yanındayız.

Son Güncelleme : 11 Mart 2020 11:56