fbpx

Üç kişilik hırsızlık şebekesi çökertildi

Üç kişilik hırsızlık şebekesi çökertildi
Yayınlanma tarihi : 20 Mart 2014 3:30 - Güncellenme tarihi : 01 Eylül 2015 3:33

Seferihisar Kent Konseyi’nin bilgisayarlarını çaldıktan sonra güvenlik kameraları kayıtlarından eşkalleri belirlenen 3 zanlı İzmir’de ele geçirildi

Gaziemir, Menderes ve Seferihisar’da girdikleri ev ve işyerlerinden çok sayıda elektronik eşya ve giyim malzemesi çalan, bir süre önce de Seferihisar Kent Konseyi’ne girerek bilgisayarları götüren 3 kişilik bir şebeke çökertildi.

Eşkalleri güvenlik kameraları kayıtlarından belirlendikten sonra ele geçirilen ve Seferihisar’a getirilen Ö.Ç adlı kadın ile kardeş oldukları belirlenen E.A. ve S.A. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

20140320_122424

FÜNYE ELE GEÇİRİLDİ

İzmir, Menderes ve Seferihisar emniyet görevlilerinin istihbarat paylaşımı sonucunda İzmir’de izlerine ulaşılan biri kadın 3 kişi, düzenlenen bir operasyonla ele geçirilirken, zanlıların evlerinde yapılan aramada çalıntı eşyalar ve patlayıcı yapımında kullanılan fünye ele geçirildi.  Ancak Seferihisar Kent Konseyi’nden çalınan bilgisayarlara ulaşılamadı.

Zanlıların suç işledikleri ilçelere İzmir’deki rent a car firmalarından kiraladıkları araçlarla gittikleri, hırsızlıkları yaptıktan sonra da aynı araçlarla İzmir’e döndükleri belirtildi.

Polisin ele geçirdiği biri kadın üç zanlı arasındaki iki erkeğin de kardeş olduğu anlaşıldı. Seferihisar Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemleri tamamlanan zanlılar adliyeye sevk edildi.

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)