Seferihisar Emlak

Ürkmez’deki Yıldız Otel’de 10 yıldır sahneye çıkan müzik öğretmeni ve müzisyen Şehveli Eriner Gökmen, uzun zamandır kurtulamadığı amansız hastalık sonucu vefat etti.

Ürkmez Yıldız Otel’de konuklarına yaz döneminde her akşam, kış döneminde ise cumartesi akşamları muhteşem müzik ziyafeti sunuyordu.YILDIZ OTEL. 16. MAYIS.2015 001Ege Üniversitesi Konservatuvarı 1. sınıf öğrencisi Bahar Kökçüoğlu ile birlikte paylaştığı sahnede muhteşem sesi ve saz hakimiyeti ile dikkati çeken Gökmen Hoca, tarzını ‘Dostane Müzik’ olarak Seferihisar bölgesinden Ege’ye, hatta Türkiye’ye duyurmuştu.YILDIZ OTEL. 16. MAYIS.2015 032Müzik öğretmenliğine Seferihisar Yatılı Bölge Okulu’nda 12 yıl görev yaptıktan sonra  3 yıl önce veda eden ve emekliye ayrılan Şehveli Eriner Gökmen, müzikle dolu dünyasının seferihisar.com ve Yeni Haber yazarı Tevfik Tortamış’a anlatmıştı.

Seferihisar.com ve Yeni haber gazetesi ekibi olarak,  Merhuma Allahtan rahmet diler ailesine ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.GAZETE KARIŞIK 8 Şubat 2015 210Müzik öğretmeni Şehveli Eriner Gökmen yaz kış demeden,üstelik son aylarda hastalığına rağmen Yıldız Otel konuklarını neşelendirmeye devam etmişti.