Seferihisar Emlak

Kaymakamımız İlhan Abay’dan önce Seferihisar’da 5 yıl görev yapan, iki yıl önce de Konya’nın Meram ilçesine atanan Resul Çelik, bizleri ve Seferihisar’ı unutmadı.

Yıllık izninde, tatil yapmak yerine dostları ve daha önce görev yaptığı ilçelerle hasret gidermeyi tercih eden Kaymakam Çelik, bu doğrultuda Seferihisar’ı da ziyaret etti.

Kaymakam Çelik, Seferihisar durağının ilk gününde Yeni Haber ve seferihisar.com’un haber merkezini ziyaret etti. İki yayın kuruluşunun Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karabulut da vefalı konuğuna, yayımlandığı günden itibaren bölgede büyük ilgi gören ‘YALINYALAK’ isimli kitabını armağan etti.

Mustafa Karabulut ve çalışma arkadaşlarıyla hasret gideren Kaymakam Resul Çelik, iki günlüğüne geldiği Seferihisar’dan yarın ayrılacağını söyledi.

Seferihisar’da 5 yıl görev yapan, ilçemizin sorunlarıyla bire bir ilgilenen ve Seferihisarlıların gönlünde müstesna bir yer edinen Kaymakam Resul Çelik’e seferihisar.com ve Yeni Haber ailesi olarak bundan sonraki yaşamında sağlıklı, mutlu nice yıllar diliyoruz.

Son Güncelleme : 15 Eylül 2019 17:07