Seferihisar Emlak

Adaylığının erken açıklanmasının avantajı ile İzmir’in tüm ilçelerini dolaşarak ilk turunu tamamlayan ve vatandaşlarla görüşen AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, son ziyaretini Seferihisar’a yaptı.

AK Parti adayı Hamit Nişancı’ya destek vermek, yeni ilçe binasının açılışını yapmak, esnaf ziyaretleri gerçekleştirmek ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde Cumhur İttifakı’na oy istemek amacıyla Seferihisar’a gelen Zeybekci, ‘’AK Parti belediyeciliği ile Seferihisar’a elimizin değdiği belli olacak’’ dedi. Nihat Zeybekci, Hamit Nişancı’nın arkasında olduklarını ve onunla birlikte Seferihisar’a çok güzel hizmetler getireceklerini ifade etti.

Sabahleyin, muhtarlar, su ürünleri kooperatifi yöneticileri ve partilerle kahvaltıda buluşan Zeybekçi, daha sonra Seferihisar AK Parti Seferihisar Belediye Başkan Adayı Hamit Nişancı ve İlçe Başkanı Ahmet Aydın ile birlikte çarşıyı gezdi. Esnafla selamlaşan Zeybekci’ye çarşıda yoğun ilgi gösterildi. Daha sonra AK Parti yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştiren Zeybekci, Ulu Cami’de kıldığı Cuma namazının ardından ziyaretlerini sürdürdü.