Seferihisar Emlak

Geçtiğimiz ay’ın sonunda, Seferihisar CHP ilçe yönetimini seçmiş, ardından   kadın kolları ve gençlik temsilcilerini de belirlemişti! Ve sıra gelmişti İl kongresine!

O, il kongresi ki; dün icra edildi!

İzmir’in “kart kurnazları” sahnedeydi. Herkesin hafızalarına kazınan söylemler, karmaşa, kongreye damgasını vurdu tabii…

Sonuç?

Tilki, karganın ağzından peyniri aldı!

La Fontaine’den bir hikaye idi bu aslında… Adı; Tilki ve karga!

……….

Kart  kurnazlar şimdi diyor ki;

“Delege bizi seçti”

Neyi seçti delege, kimi seçti? Yok öyle bir şey!

Rakamlara bakın, size gerçeği haykırıyor!

Bu seçimlere en büyük kurnazın eleman alımı vaatleri damgasını vurdu…

Beyler bu seçim hilesidir!

Bu seçim hilelidir!

 

PEKİ, ŞİMDİ NE OLACAK?

İzmir’in il başkanlığına seçilen Alaattin Yüksel ve yönetiminin tamamına yakını CHP tabanını temsil etmediği kesin. Seçilen yönetim sadece ve sadece Aziz Kocaoğlu’nu temsil ediyor!

Ne mi olacak?

Bu sorunun cevabı kolay; 2019 yerel seçimlerinde İzmir’i AK Parti’ye teslim edecekler! Bunu anlamamak için ahmak olmak gerek. Biz de ahmak değiliz şükür!

Ayak oyunları, baskı, kargaşa… Ve zafer! Öyle mi?

Bunların olduğu yerde zafer olmaz baylar bayanlar!

 

İzmir‘in önüne gerçekleri koyan bir kongre geçirdik… Acı gerçekler! Film gibi… Aşk var! Nefret var. İhanet var! Kavga var, karmaşa var… Yalan var! Aldatan ve aldatılan var! Ve acıklı bir son var!

CHP yerde yatıyor! Baş ucunda silahının namlusundan duman çıkan bir adam… “Kazandım” diyor!

 

SEFERİHİSAR’DA KOCAOĞLUNUN ÇİĞDEM ÇEKİRDEĞİ OLDU!

 

Son günlerde İzmir basınında yer alan haber ve yazılara bir bakın, Seferihisar delegelerinden tek kişinin ismi geçmiyor!

Bizimkiler Kocaoğlu korkusuyla sindiler!  Kocaoğlu nereye baktıysa onlar da hep birlikte o yöne baktılar ve oylarını kullandılar.

 

Bizim Seferihisar’ın il delegeleri Hüseyin Ercan, Tunç Soyer, Ali Taşkın, İsmail Yetişkin, Yusuf Vehbi Tarhan birisi çıkıp da “Sayın büyük başkan, tamam biz Alaahattin Yüksel ve ekibine oyumuzu vermesine verelim de İzmir basını son aylarda Seferihisar belediyesinin borç ve satış haberleriyle çalkalanırken siz arkamızda hiç durmadınız” ”demediler, diyemediler…

 

Neyse, CHP İzmir’de tüm ilçe başkan ve yönetimini seçti. Hayırlısıyla İzmir’i de hallettik! Şimdi gari, bahçe arasına girme zamanıdır!

 

Bizim Seferihisar CHP ilçe başkan ve yönetimi mandalina ağaçları arasında oğlak doldurup kadeh tokuşturmaya bayılır!

Şimdiden afiyetler olsun!

Bu CHP’nin geleceğine içilir…

Kimi dertten, kimi neşeden için gari!