fbpx

Polisimize teşekkürler…

Yayınlanma tarihi : 08 Ocak 2013 3:23 - Güncellenme tarihi : 04 Eylül 2015 3:24

On yıllardır, özellikle de son yıllarda sahil beldelerini pazar seçen uyuşturucu baronları, tazecik gençleri madde bağlılığına teşvik ediyor. Bu yüzden madde bağımlısı genç sayısında büyük artış oldu.

‘Devlet işleri ağır yürür ama suç işleyen kişiler er geç faka basar’ denir. İşte bu olayda da aynısı oldu. Polis, Seferihisar’daki uyuşturucu tacirlerini ve kullanıcıları, uzun ve sabırlı bir çalışma ile tespit etti. Ardından da operasyon için düğmeye bastı. Tacirler ve kullanıcılar tek tek yakalandı.

Uyuşturucu ile mücadele konusunda kararlı bir mücadele yürüten İzmir Emniyet Müdürlüğü/ne, Seferihisar ve Çeşme Emniyet Teşkilatlarına, istihbarat birimlerine ve polise geniş çalışma imkanı sağlayan İçişleri Bakanlığı’na teşekkürler.

Şimdi iş artık adliyede… Umarım,  maddi çıkar uğruna tazecik gençlerimizi zehirleyen ve yaşamı çocuklarımıza haram eden o uyuşturucu baronları en ağır cezayı alır. Aslında bunlar halka da teşhir edilmeli ama bu konuda kanunda kısıtlayıcı hükümler var.

Bunlar ortadan kaldırılırsa, uyuşturucu tacirlerinin teşhiri daha kolaylaşacak, aileler çocuklarını onlardan uzak tutabilecektir.

Biz Seferihisar.com ve Yeni Haber gazetesi olarak uyuşturucu satıcılarını teşhir ederek hemşerilerimizi bilgilendirmeye hazırız. Yeter ki, suçluyu vatandaştan gizlemeye yönelik kısıtlamalar kalksın…

Polisimize yeniden teşekkürler.

İyi ki  varsınız…

mustafakarabulutyenihaber@gmail.com

Yorum yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar (0)
Mustafa KARABULUT
Mustafa KARABULUT
Yazarın diğer yazıları
Bizim Büyükşehir meclis üyeleri ne iş yapar?
06 Ağustos 2022 11:07
Eski bayramlar ve Çetin Ege’nin anılarından bir yaprak
07 Temmuz 2022 1:54
Sabır ve boş vaatlerin üzerinde çok durmayacağım 
22 Mayıs 2022 10:49
O koltuk sana 5 beden büyük gelmiş!
10 Nisan 2022 9:33
Tüm yazılar